Oznámení a prosba - uzavření Družstevní ulice.

13. 06. 2024 17:15:19
Vážení rodiče,

dovoluji si Vás informovat, že v termínu od 17.6. do 15.9.2024 bude uzavřena ulice Družstevní z důvodu celkové rekonstrukce povrchu komunikace. Po dobu stavby bude ulice Pionýrů zprůjezdněna ve směru od křižovatky s ulicí Palackého (kde je nyní umístěna značka zákaz odbočení vpravo a následně zákaz vjezdu všech vozidel).

S ohledem na tuto skutečnost, prosíme rodiče (řidiče), kteří vozí děti ráno do mateřské školy, aby neparkovali na parkovišti K + R, které je určeno spíše pro rodiče (řidiče) dětí ze základní školy. Využijte, prosím, možnosti krátkodobě zaparkovat vozidlo mezi ZŠ a DDM na určeném vyznačeném místě (nikoliv u stromu uprostřed), dále mezi DPS a průchodem na náměstí, popřípadě za hasičskou zbrojnicí směrem k zadnímu vchodu na radnici.

Ve všech případech prosíme o respektování dopravního značení a zvýšenou opatrnost, jde především o bezpečnost. Pokud je to možné, omezte, prosím, jízdu automobilem v okolí MŠ na minimum.

Děkujeme za pochopení, vstřícnost a spolupráci.

16. 06. 2024

Třídní informativní schůzky.

13. 06. 2024

Oznámení a prosba - uzavření Družstevní ulice.