01. 09. 2024 09:20:05

Milé děti, vážení rodiče,

srdečně Vás vítáme v novém školním roce 2024/2025. V naší mateřské škole budeme mít 164 dětí, z toho 57 nejstarších předškoláčků, nově příchozích 50. Těšíme se na to, jak budeme společně objevovat a tvořit nové příběhy a zážitky.

Pro mnohé z dětí, které letos poprvé vstoupí do třídy, bude toto období velkou zkouškou. Vnímáme důležitost nových začátků, a proto budeme věnovat zvláštní péči tomu, aby se nové děti co nejlépe integrovaly do naší mateřské školy.

Těšíme se na všechny naše děti i na nově příchozí, přivítáme je s úsměvem a otevřenou náručí. Jsme připraveni vytvořit podnětné a inspirativní prostředí, kde se děti budou cítit šťastně a bezpečně. Prostředí, ve kterém je podporována vzájemná spolupráce, respekt, pochopení a rozvoj potenciálu každého jednotlivce.

Přejeme pohodový školní rok. Zaměstnanci mateřské školy.

Personální obsazení jednotlivých tříd:
Sluníčko – Bc. Nikola Rajnohová, Daniela Součková, asistent pedagoga Markéta Andeltová
Modrá – Petra Krejčí, Kateřina Peštová, asistent pedagoga Ivana Urbánková
Červená – Michaela Baláková, Mgr. Lenka Rybáčková
Duhová – Jana Eichlerová, Danuše Najmanová, asistent pedagoga Jana Dýnková
Zelená – Věra Plaňanská, Petra Klíbrová
Žlutá – Taťána Dlasková, Barbora Zíbarová, DiS.
Beruška – Mgr. Bc. Jana Mlynková, MBA, Pavla Barešová, Dagmar Vlastová, asistent pedagoga Nikola Fryntová
Pedagogové na překrývání směn: Dana Halámková, Marta Knápková, Ivana Maděrová, Jana Horálková, Renata Vitmajerová

01. 09. 2024

24. 06. 2024